loader-logo

REFERENCJE

NASI KLIENCI

Poznałem Tomka podczas pracy w kilku klubach. Obecnie spotykamy się na konferencjach i na szkoleniach które prowadzi Tomek. Przyznam, że są to bardzo ciekawe i merytoryczne prezentacje. Tomek potrafi wzbudzić zaangażowanie sali i utrzymać atencje słuchaczy. Jego prezentacje opierają się na realnych case study i maja odzwierciedlenie w liczbach. Bardzo podoba mi się interaktywna forma jego prezentacji. Wciąga i pobudza publiczność do myślenia. Podaje ciekawe rozwiązania które ostatecznie mają odzwierciedlenie w wynikach klubów. Tomek cały czas rozwija swoją wiedzę opierając i adoptuje ją do naszych Polskich warunków. Z wykładu na wykład jest coraz ciekawiej i coraz konkretniej. Tak trzymaj Tomek, powodzenia.

PAWEŁ GRZYWNA

DIRECTOR OF PRODUCT W OK SYSTEM POLSKA S.A.

Szkolenia sprzedażowe, zarządzanie sprzedażą czy też analiza liczbowa klubu fitness, to bardzo mocne strony firmy Fitness Consulting. Mogę śmiało polecić współpracę z w/w firmą pod kątem wszelkich kwestii związanych ze sprzedażą w branży fitness.

MACIEJ KRAJEWSKI

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY AT MY FITNESS PLACE

Ocean pomysłów jak pobudzić swój biznes pod względem sprzedaży i opieki posprzedażowej. Bardzo kreatywne rozwiązania biznesowe i finansowe. Polecam Pana Tomasza, jeżeli potrzebujesz uruchomić lub aktywować swój fitness club.

PRZEMYSŁAW PAŹDZIOCH

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER W TOTAL FITNESS 

Tomasz jest osobą nastawią na realizację celów biznesowych, szczególnie w zakresie generowania nowego biznesu dla organizacji. W naszej współpracy wprowadził wiele skutecznych pomysłów budujących bazę prospektów. Podjęte przez niego działania poddaje analizie opartej na liczbach, dzięki czemu jest w stanie wyciągać trafne wnioski usprawniające system jego pracy.

DAWID DZIEDZIC

WŁAŚCICIEL W FIT LEAD

Chciałbym zarekomendować Fitness Consulting Group jako profesjonalnego Partnera w realizacji planu naprawczego dla mojego klubu. Mogę polecić tę firmę każdemu właścicielowi klubu fitness, który szuka profesjonalnego i kompleksowego wsparcia w zakresie doradztwa dla branży fitness. Firma Fitness Consulting Group dokonała dokładnej analizy mojego obiektu oraz przedstawiła proste i praktyczne rozwiązania mające na celu optymalizację funkcjonowania klubu i zwiększenie jego możliwości przychodowych. Gorąco polecam współpracę z Fitness Consulting Group!

MICHAŁ DĘBKOWSKI

GOOGLE CLOUD PARTNER / BOARD MEMBER

Tomek is a hardworking and passionate manager. He is very bonus driven and always looking for new know how for the industry. He is one of the few senior managers who have on his own budget traveled to several IHRSA gathering just to grasp more from the international field. His current engagement in Polish Fitness Federation has not been unnoticed where he have put in a lot of energy and work in difficult times. I wish Tomek all the best and believe he is one of the better experts within the Polish Fitness field.

ALEKSANDER WILEWSKI

FOUNDER AND CHAIRMAN AT TOTALFITNESS

Rekomenduję Pana Tomasza i firmę Fitness Consulting Group. Wszelkie wypracowane rozwiązania oparte są o dane liczbowe (data-driven). To podejście wyróżnia Fitness Consulting Group spośród wielu specjalistów i ekspertów.

MIKOŁAJ ZDUNEK

CEO W LGF ENERGY / OWNER W LADIESGYM

Tomasz to nieocenione źródło wiedzy w branży fitness. Podczas wielokrotnej współpracy zawsze mogę liczyć na jego profesjonalne podeście i wiedzę merytoryczną.

ARTUR MOCZARSKI

HEAD OF MARKETING IC EVENTS | IC MARKETING | IC MEDIA

I have met and been working with Tomasz after the Covid-19 pandemic outbreak which badly hit fitness industry all around the word. In the time of crisis Tomasz has been showing a great level of organizational skills, strategic thinking and involvement. He’s leadership in troubled times only underlines top-notch management skills he has developed over the years spent in the fitness industry.

WIKTOR WESOŁOWSKI

PARTNER AT LWW ŁYSZYK WESOŁOWSKI I WSPÓLNICY

Niezliczona ilość pomysłów, pełne zaangażowanie i odpowiedzialność za „dowiezienie” wyniku to właśnie Tomek. Nowinki techniczne to jego konik. Wdraża je w każdym na każdym kroku przez co systematyzuje, przyspiesza i ułatwia wiele procesów. Świetny w analizach wyników oraz szukaniu rozwiązań aby je polepszyć. Szczerze polecam.

AGNIESZKA PRZYCHOCKA

HR MANAGER W BELLA LINE WELLNESS CENTRUM